Дорожный городской рюкзак Tigernu T-B3920 для ноутбука 15" объем 15л. Черный
- Нет в наличии
- Код: TGN-T-B3920-3151
1 940 ₴

Дорожный городской рюкзак Tigernu T-B3920 для ноутбука 15" объем 15л. Черный
Якісний і стильний фірмовий рюкзак Tigernu T-B3920призначений для повсякденного використання, ідеально за розмірами підходить для міських умов або подорожей. Також, у фірмовому рюкзаку Tigernu є наявність відсіку для ноутбука розміром до 15". Безліч кишень дає змогу розкласти всі речі на свої місця, що робить приємним використання рюкзака щодня, а також є кілька прихованих відділень, призначених для документів та інших цінних речей.
Рюкзак виготовлено з якісної фірмової тканини - поліуретан, який має водовідштовхувальні властивості, стійкість до порізів і розривів.
Всі елементи рюкзака Tigernu, що несуть навантаження, додатково посилені, що дає змогу витримувати величезну вагу навіть у разі активного використання.
Під час виробництва рюкзаків Tigernu використовують тільки якісну фурнітуру. На підкладці та інших елементах нанесені знаки TGN-Tigernu, щоб захистити власну марку від підробок.
Кожному покупцеві в ПОДАРУНОК фірмовий кодовий замок Tigernu.
О чем следует знать?
|
|
Крепление на ручку чемодана; |
|
|
Современный и сдержанный дизайн; |
|
|
Различные вариации для переноски; |
|
|
Отделение для ноутбука или планшета: до 15"; |
|
|
Размер: 40 x 30 x 13 см; |
|
|
Объем: 15,0 л. |

Другие особенности рюкзака:
|
|
вес: 1,0 кг; |
|
|
материал: полиуретан; |
|
|
|
|
|
количество отделений: 3; |
|
|
количество отсеков, карманов и органайзеров: 4. |
|
|
|



Как купить дорожный городской рюкзак Tigernu T-B3920?
![]()
Заказ на сайте или по телефону
![]()
Согласование всех деталей
![]()
Доставка и оплата товара
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tigernu |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 1000 г |
| Высота | 30 см |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Глубина | 40 см |
| Материал | Искусственная кожа |
| Объем | 15 л |
| Особенности | Совместим с форматом А4, Водонепроницаемая ткань |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 13 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 1100 г |
| Застежка | змійка |
| Кількість вантажних місць | 1 шт |
| Количество отделений | 3 шт |
| Кількість відсіків, кишень та органайзерів | 4 шт |
| Місце для ноутбука | 15 " |
| Розміри | 40 x 30 x 13 см |
| Сезонность | всесезонні |
| Стиль | повсякденні |
- Цена: 1 940 ₴









